Başlıksız Belge Başlıksız Belge
     
Marvent Marvent Havalandırma - Hakkımızda Marvent Havalandırma - Hizmetlerimiz Marvent Havalandırma - Referanslar Marvent Havalandırma - İnsan Kaynakları Marvent Havalandırma - İletişim
Başlıksız Belge
 Hakkımızda

VİZYONUMUZ:

Müşterilerimize, güvenli, hızlı ve en ekonomik şekilde hizmet vermek, kaliteli eserlere imza atarak Şirketimizi dünya standartlarında Uluslararası bir marka yaparak,  pazarın lideri olmak ve Türkiye’yi içinde bulunduğumuz bu sektörde en iyi şekilde temsil etmek.

MİSYONUMUZ:

Gerek proje aşamasında ve gerekse yürüyen inşaatlarda teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek ve tüm çalışanları ile bu son teknolojiyi ürünlerimizde uygulamak suretiyle hem şirketimizin sürekliliğini sağlamak hem de ülkemizin gelişmesine katkıda bulunarak Ülke insanımızın yaşam kalitesini Uluslararası standartlara yükseltmek.

DEĞERLERİMİZ:

-         Mesleki değerlerden ve kaliteden  kesinlikle ödün vermemek

-         Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak

-         Son teknolojik bulguları ürünlerimizle buluşturmak

-         Yenilikçi ve araştırmacı olmak

-         İş güvenliği, Çevre temizliği ve Doğa konusunda son derece duyarlı olmak

-         Daima Dünya standartları düzeyinde üretim yapmak

-         Çalışanları Uluslararası Yangın Güvenlik Sektöründe Türkiye’yi yüksek kalite ve hizmet anlayışımızla temsil etmek

-         Modern yönetim ve üretim anlayışı ile yaptığımız AR-GE çalışmaları sayesinde hizmet ve kalitemizin sürekliliğini sağlamak.

 

HEDEFLERİMİZ:

20 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde faaliyet göstererek elde ettiğimiz güven, kalite ve profesyonel çözüm kabiliyetimizi, 2012 yılında Yalova / Türkiye’de Havalandırma ve İklimlendirme sektöründe faaliyete başlayan Fabrikamız da "MarVent" markası ile müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz.

Firmamız, geçmişinde olduğu gibi hem yurt içi, hem yurt dışı pazarlarda ürün kalitelerini devamlı yükseltme hedefinden asla ödün vermeyecektir.

Şirketimiz "MarVent" doğa dostu teknolojileri kullanarak daha az enerji harcayan estetik, dayanıklı, uzun ömürlü ürünler üretmeyi ve dünya pazarında söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

 

 
 
  Tel : +90 226 333 00 35 - 5 Hat
 Faks : +90 226 333 00 39
 E-mail : info@marvent.com.tr
 Adres : Yalova İzmit Yolu 13. Km. Taşköprü / Yalova - Türkiye
Anasayfa  -  Hakkımızda  -  Ürünler  -  Hizmetlerimiz

Referanslar  -  İnsan Kaynakları  -  Sertifikalarımız  -  İletişim
 Copyright © 2013 - Marvent